2023 - Mayıs

3-5 Mayıs 2023 : MAKALE: İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen (3-5-Mayıs 2023) Heritage İstanbul 7. Uluslararası Koruma, Restorasyon, Arkeoloji, Müzecilik ve Kütüphanecilik Fuarı ve Konferansının Dergisi HERITAGE MAGAZİN’de  KUMID’in TÜRKÇE-İNGİLİZCE makalesi  diğer değerli yazarların makaleleriyle birlikte yayınlanmıştır.
 
BAŞLIK : AFETLERDE KÜLTÜR MİRASININ KORUNMASI VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI (STK): KÜLTÜREL MİRASIN DOSTLARI DERNEĞİ (KUMİD) ÖRNEĞİ (Sayfa 75-79)

NOT: KUMID hakkında tanıtıcı özete sayfa 192’de ulaşabilirsiniz..
Dergiyi linkten okuyabilirsiniz. Teşekkür ederiz. LINK: 

   

30-5 Mayıs 2023- SERGİ: Heritage İstanbul 7. Uluslararası Koruma, Restorasyon, Arkeoloji, Müzecilik ve Kütüphanecilik Fuarı ve Konferansındaki KUMID standında (F11) üç gün boyunca üyelerimiz ve konuklarımızla buluşup hasret giderdik. Bu yıl standımızda afetlerde kültür mirasının korunmasına yönelik proje ve faaliyetlerimizi sunduk.

           

5 Mayıs 2023: SON GÜN GELENEKSEL DANS: 7.Heritage İstanbul 2023 Uluslararası Koruma, Restorasyon, Arkeoloji, Müzecilik Teknolojileri Fuar ve Konferansı: 2023'e elveda demek, 2024'de buluşmayı dilemek için halk dansında birleşen ellerimiz…KUMID’in stand komşusu Folklor Derneğine teşekkür ederiz. LINK: 
     

 

"Bu Web Sitesi Sivil Düşün AB Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır" 
"Bu Web Sitesinin içeriğinin sorumluluğu tamamıyla Kültürel Mirasın Dostları Derneği'ne (KUMID) aittir ve AB'nin görüşlerini yansıtmamaktadır"