Duyurular

KUMID kültür mirasını koruma, kültür-sanat konusunda ulaştığı güncel etkinlikler ve gelişmeler ile ilgili bilgileri, haberleri (sergi, konferans, yayın, proje, vb.) geniş kesimlere duyurabilmek ve görünür kılmak için DUYURULAR bölümünde yayınlayacaktır.

Siz değerli ziyaretçilerimizden de haberlerinizi DUYURULAR Bölümünde yayınlanmak üzere “SSS-Blog” aracılığı ile bizimle paylaşmanızı dileriz.
SİVİL DÜŞÜN AB PROGRAMI İSTANBUL BİLGİLENDİRME TOPLANTISI ve KUMID 28 Eylül 2018
25 Eylül 2018

Sivil Düşün AB Programı Destekleri 1 Ekim’de başvuruya açılıyor. 
Sivil Düşün’ün önceki aşamalarında olduğu gibi bu dönem de de yenilikleri ve değişiklikleri anlatmak üzere Bilgilendirme Toplantıları başladı.
 
İSTANBUL Toplantısı 28.09.2018 tarihinde Elit World Otel, Taksim İstanbul’da düzenlenecek. (Saat 10.00-14.00) .  
KUMID Sivil Düşün AB Programı desteği ile 2007 ve 20018 tarihlerinde yürüttüğü faaliyetleri ile ilgili  deneyimlerini katılımcılara aktarmak üzere orada olacak.
 
Görüşmek üzere
NOT: Kültürel Miras Hakkı konusunda başvuru yapabilirsiniz.Muhtelif kentlerde (İstanbul, İzmir, Ankara, Kastamonu …vb) ve farklı tarihlerde gerçekleşecek “Bilgilendirme Toplantılarına” katılmak isteyen STK temsilcileri, aktivistler bu link üzerinden başvuru yapabilirler. TIKLAYINIZ:

  

SİVİL DÜŞÜN AB PROGRAMI BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI BAŞLADI.
20 Eylül 2018

Hak Temelli Faaliyetler -Sivil Düşün Destekleri 1 Ekim’de başvuruya açılıyor.... Sivil Düşün’ün önceki aşamalarında olduğu gibi bu dönem  de yenilikleri ve değişiklikleri anlatmak üzere Bilgilendirme Toplantıları başladı. 
Muhtelif kentlerde (İstanbul, İzmir, Ankara, Kastamonu , Maltatya …vb) ve farklı tarihlerde gerçekleşecek “Bilgilendirme Toplantılarına” katılmak isteyen STK temsilcileri, aktivistler bu link üzerinden başvuru yapabilirler. TIKLAYINIZ:
Kültürel Miras Hakkı konusunda başvuru yapabilirsiniz

SİVİL DÜŞÜN AB PROGRAMI 1 EKİM 2018 TARİHİNDE BAŞVURUYA AÇILIYOR:
20 Eylül 2018

Hak Temelli Faaliyetler - Sivil Düşün desteklerindeki yeniliklere göz atmak için web sayfasını ziyaret ediniz.
Kültürel Miras Hakkı konusunda başvuru yapabilirsiniz. TIKLAYINIZ:

“AVRUPA KÜLTÜREL MIRAS ZIRVESI," 18- 24 Haziran 2018 Berlin /ALMANYA, Avrupa Kültürel Miras Yılı 2018 (EYCH 2018)
20 Nisan 2018

EUROPA NOSTRA’nın kurumsal üyelerinden biri olan KUMID (FOCUH) sizleri  18- 24 Haziran 2018 tarihleri arasında Berlin /ALMANYA’da  Avrupa Kültürel Miras Yılı 2018 (EYCH 2018) kapsamında gerçekleşecek ilk “AVRUPA KÜLTÜREL MIRAS ZIRVESI”ne, davet etmekten büyük mutluluk duymaktadır.
Bilgi için tıklayınız.  

ICOM CECA YILLIK KONFERANSI 2018 Tiflis -Gürcistan 24-27 Eylül 2018
20 Nisan 2018

Bildiri Özetleriniz 22 Nisan 2018 tarihine kadar bekleniyor!!!.
Katılmanızı dileriz. 


Konferans web sayfasına tıklayınız. 


"Bu Web Sitesi Sivil Düşün AB Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır" 
"Bu Web Sitesinin içeriğinin sorumluluğu tamamıyla Kültürel Mirasın Dostları Derneği'ne (KUMID) aittir ve AB'nin görüşlerini yansıtmamaktadır"