Sivil Düşün AB Programı
Hak Temelli Faaliyet Destekleri :
İLETİŞİM  -  2018 (TÜRKİYE) SİVİL DÜŞÜN AB PROGRAMI - HAK TEMELLİ FAALİYET DESTEKLERİ  / İLETİŞİM DESTEĞI  -  2018 (TÜRKİYE)

PROJE ÖZETİ: 

9 Aralık 2017, İstanbul -  Ankara,
  SİVİL DÜŞÜN AB PROGRAMINA BAŞVURU –İLETİŞİM DESTEĞİ: KUMID ulusal ve uluslararası alanda sesini duyurmak ve tanınırlığını artırmak amacıyla yürüteceği Hak Temelli faaliyetler için  “Sivil Düşün AB Programı İLETİŞİM DESTEĞİ’ne baş vurdu. 6714 Başvurusu aldı. 

02 Şubat -31 Mart 2018,  İstanbul - Ankara,  SİVİL DÜŞÜN AB PROGRAMI İLETİŞİM DESTEĞİ - KUMID:
 KUMID’in 09 Aralık 2017 tarihinde Sivil Düşün AB Programı İLETİŞİM Desteğine başvurusu HAK TEMELLİ FAALİYET olarak kabul edildi ve destek verildi.


Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız. Hak Temelli Faaliyet : Kültür - Kültürel Miras .“KUMID Kültürel Mirasın Korunması İçin Sesini Artık Daha Güçlü Duyuruyor” (6714) başlıklı başvuru kapsamında aşağıdaki faaliyetler KUMID üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat ÇAKAN (İTÜ) gönüllü danışmanlığı,  Yönetim Kurulu Başkanı Saadet GÜNER'in koordinasyonu ve Üye Aytaç GÜNER'in katkılarıyla  ile gerçekleştirildi. 
 
  • KUMID’i ana  WEB sayfası günümüz IT teknolojisi ile uyumlu olacak şekilde yeniden tasarlandı.(Türkçe-İngilizce)
         
  • Türkçe-İngilizce alt yazılı KUMID tanıtım filmi hazırlandı.
           
  • İlk iki faaliyet için gerekli olan metinlerin Türkçe – İngilizce Tercüme masrafları karşılandı.
       . 
 

"Bu Web Sitesi Sivil Düşün AB Programı kapsamında Avrupa Birliği desteği ile hazırlanmıştır" 
"Bu Web Sitesinin içeriğinin sorumluluğu tamamıyla Kültürel Mirasın Dostları Derneği'ne (KUMID) aittir ve AB'nin görüşlerini yansıtmamaktadır"